Pytania

Ile trwa wykonanie strony www?

Zwykle trwa to około 3-4 tygodni. W przypadku sklepów internetowych czas wykonania może się wydłużyć w zależności od tego jak bardzo rozbudowany ma być sklep.
Tworzenie stron jest procesem pracochłonnym i wymaga dużego nakładu pracy. Etapy tworzenia strony znajdziesz pod zakładką Współpraca.


Co to jest system zarządzania treścią?

CMS czyli System zarządzania treścią daje możliwość samodzielnej aktualizacji strony przez jej właścicieli. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, aby dodawać informacje na stronie i usuwać stare. System zarządzania treścią posiada łatwy w obsłudze panel administracyjny. Dzięki niemu masz możliwość edytowania opisu swoich usług i produktów, dodawania zdjęć.

Inwestując w  CMS oszczędzasz na kosztach, jakie w przyszłości należałoby przeznaczyć na modernizację strony.


Jesteś z Katowic – czy projektujesz strony  i grafikę tylko dla Śląska?

Tak naprawdę nie ma znaczenia czy twoja firma ulokowana jest w Warszawie, Krakowie czy Sopocie. Przy tworzeniu stron i grafiki nie są konieczne spotkania twarzą w twarz. Wystarczy dobry kontakt mailowy czy też rozmowy telefoniczne lub poprzez Skypa. Oszczędzając na czasie przeznaczonym na dojazd i spotkania, mogę więcej energii przeznaczyć na stworzenie projektu, który zachwyci Ciebie, jak i Twoich klientów.