Co mówią klienci?

“RedKoala Design to firma ze wszech miar godna polecenia. Od samego początku nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Fachowe porady oraz sugestie pozwoliły nam podejmować trafne decyzje w trakcie projektowania i tworzenia naszej strony. Sprawiło to, że otrzymaliśmy produkt dokładnie taki, jak chcieliśmy. Pomimo, że na początku być może nie potrafiliśmy tego zbyt dobrze opisać… ;)

Marcin Żera - żera² Architekci


“Próbowałam z innymi, ale tylko z Redkoala Design wyszło tak jak chciałam”

Sylwia Tomaniak - Vintage House


“Są takie sytuacje, kiedy porozumienie wisi w powietrzu. Wystarczy rzut oka na kilka prac, podchwycenie myśli i wszystko staje się jasne – to są ludzie, których potrzebuję. To są ludzie, z którymi mogę zrobić wszystko.

Tak właśnie ma się rzecz z RedKoala Design. Dzięki pełnemu zrozumieniu wzbogaconemu o dużą porcję kreatywności i wrażliwości estetycznej udało się stworzyć świetny projekt. Tak dobry, że chciałoby się zachować
zdolności i talenty RedKoala Design tylko dla siebie.

Ale niech tam. Inni też powinni mieć szansę.”

Michał Świech - Agencja Reklamy Frogg


“RedKoala Design znalazłam całkiem przypadkowo przez Google. Zależało mi na ładnym portfolio graficznym, ponieważ cenię  jakość oraz wygląd niesionych usług. RedKoala Design okazała się właśnie taką firmą. Mój własny projekt strony został w sposób rzetelny przeniesiony na ‘papier elektroniczny’ przez Agnieszkę, która jest bardzo szybka w działaniu, oraz jakości usług niesionych przez jej firmę!

Bardzo polecam na przyszłość!”
Anna KaraśArt with Attitude


“I would recommend Agnieszka for any web design position, as her practical and technical skills are of an exceptionally high quality. Her communication skills are also good, and we maintained an excellent working relationship throughout her time as our web designer.”
Noel BurkeGriffiti Magazine


“Agnieszka to fachowiec jakich mało! Przeniosła na ekran dokładnie to co sobie wyobraziłam. Profesjonalistka w każdym calu a w dodatku szalenie sympatyczna.
Zachwyciła mnie do tego stopnie że postanowiłam zlecić jej kolejny projekt. Polecam każdemu.”
Ola Stysz - Love Vintage Shop


“Wszytkim polecamy Redkoala Design.
Wszystkie oczekiwania co do naszej strony, całej oprawy jak i detali zostały spełnione. Twórca kreatywny, rzetelny otwarty na propozycje, uwagi i zmiany.Współpraca przebiegała w przemiłej, jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Bardzo dobry kontakt i efekt końcowy.
Agnieszka zadaje wiele pytań – dzięki czemu projekt podołał/sprostał wszystkim naszym wymogom.
Dziękujemy.”

Magda & Alistair Wallace

<div style=”float: left; width: 554px; text-align: left;”><hr /></div>